Liza and people, thanks for correctly between a gallon and litres. Now I know.
Wal-Mart/Sam's milk costs are resonable but taste something differnet. Guess that my tongue rathers taste good quality. IMO
Often, Myself wonder if one gallon of milk costs $5 USD within two years from now. Probably, I have to switch to soymilk. Give cows and farmers big break.
Wal-Mart/Sam's milk costs are resonable but taste something differnet. Guess that my tongue rathers taste good quality. IMO
Often, Myself wonder if one gallon of milk costs $5 USD within two years from now. Probably, I have to switch to soymilk. Give cows and farmers big break.
, funny Liza over breast milk...
We got one of the highest dairy prices....meh