Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Normal
Learned that Banana costs $13 per kg.At work, I had this customer who didn't realise how much Banana costs until she saw the price and her eyes bugged out. Two bananas for $8 bucks! She shook her head in disbelief and said that's crazy.
Learned that Banana costs $13 per kg.
At work, I had this customer who didn't realise how much Banana costs until she saw the price and her eyes bugged out. Two bananas for $8 bucks! She shook her head in disbelief and said that's crazy.